top of page
Muayene Odası

Doktorlarımız

/
kemal.jpeg

OPR. DR. MUSTAFA KEMAL GÜR

GÖZ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI

1970 te Isparta’da doğdu. İlk orta öğremini Isparta’da tamamladı. 1996 da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesiden mezun oldu. 2000 de Ankara Eğitim Araştırma Hastanesinden Göz ihtisasını aldı. Afyon ve Sandıklıda devlet te çalıştıktan sonra 2008 de Cihan Göz Hastalıkları merkezini bir ortağıyla kurdu. Halen aynı yerde çalışmaktadır. Evli 2 çocuk babasıdır.

OPR. DR. CENK ÖZDUR

GÖZ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI

Describe what you offer here. Add a few choice words and a stunning pic to engage your audience and get them to click. 

OPR. DR. CENK ÖZDUR

GÖZ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI

1974 yılında Ankara’da doğdu, 1997 ‘de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Göz hastalıkları uzmanlık eğitimini Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Bu zamana kadar 10.000 in üzerinde katarakt ameliyatı , 1000 civarı pterjium (göz eti) ameliyatı, yaklaşık 500 şaşılık (göz kayması) ameliyatı, 500 ün üzerinde glokom (göz tansiyonu) ameliyatı, 300 vaka civarı okuloplasti (üst ve alt kapak deri fazlalıkları, torbalanmaları, kapak düşüklüğü, içe ve dışa dönmüş kapaklar için vs..) ameliyatı, 300 civarı lazerli göz kanal tıkanıklığı ameliyatı ve vitreoretinal cerrahi ameliyatı tecrübesine sahiptir. Bunların yanında birçok medikal tedavi (diabetik retinopati, sarı nokta hastalığı.. vs) tecrübesi vardır.

OPR. DR. EMİN AKTAN

GÖZ HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ UZMANI

2011 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun oldu.Mecburi hizmetin ardından başladığı Göz Hastalıkları İhtisasını 2018 yılında SBÜ Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.2020 yılından itibaren özel sektörde görev yapan Op.Dr.Emin AKTAN 2021 yılı itibariyle halen merkezimizde görev yapmaktadır.

bottom of page