top of page
Ticari Bina

HAKKIMIZDA

CİHAN GÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ

Özel Cihan Göz Hastanesi, Mayıs 2008 tarihinde Bağdat cad. 1153. Sokak no:52 Ankara adresinde hastalarına hizmet etmeye başladı. 3 adet Muayene odası ve gelişmiş Ameliyathanesi ve Tetkik odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Uzman Kadro

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Birinci Sağlık Grubu çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretir.

 

İleri Teknoloji

Birinci Sağlık Grubu, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanındaki ulusal ve uluslararası yenilikler, gelişmeler yakından takip edilir. Yüksek kaliteli hizmet verebilmenin ilk koşullarından biri olarak gördüğümüz güvenilir teknik alt yapının tesisi için enerjimizin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyoruz.

 

Kaliteli Hizmet

 

Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı 'mükemmelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, tüm hizmet alanlarımızda klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

 

Misyonumuz 

 

Bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak.

 

Vizyonumuz

 

Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olmak. 

 

Kalite Politikamız

  • Genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermemek.

  • Sağlık hizmeti verirken insan haysiyetine en yüksek değeri ve özeni göstermek.

  • Irk, cins, din ayrımı yapmadan insan hayatına sonsuz saygı duymak.

  • Hasta ve yakınlarını doğru ve yeterli bilgilendirmek.

  • En gelişmiş, güncel ve kanıta dayalı teşhis ve tedavi imkânlarını hastaya sunmak.

  • En önemli gücümüzün yetişmiş insan kaynağımız olduğu bilinciyle hareket etmek.

  • En gelişmiş sağlık hizmetlerinin hayata geçirilmesinde öncülük etmek.

  • Toplumun çeşitli kurumlarıyla işbirliği içerisinde yaşam kalitesini arttıracak eğitim, planlama ve koordinasyon faaliyetlerini sürdürmek.

bottom of page